wtorek, 01 grudnia 2020

Wszystkie światy są jednym,
wszystko pochodzi z tego samego:
bogowie, duchy, gwiazdy,
rośliny, kamienie i ludzie.
Wszystko się zmienia i porusza,
 ale nie umiera;
nasza dusza jest jak drzewo:
rodzi się, wzrasta, kwitnie i wydaje nasiona.
Nigdy nie przestaje żyć,
bowiem zmienia się tylko łupina nasiona.

>>źródło<<

witaj japonio
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Przeczytano juz: 3885 razy.

Wpisany przez Kamil Kowalski   
niedziela, 28 maja 2006 20:57

Jestem już w Japonii. Od razu staram się pisać na gorąco relacje z wyprawy. Teoretycznie nie powinno to być trudne. Istnieje przecież globalna sieć i z dowolnego punktu globu można łączyć się z serwerem i pisać aktualne relacje. W rzeczywistości jednak nie zawsze miałem dostęp do Internetu... 

Image Image

A poza tym po bardzo ciężkim dniu pracy byłem tak skonany, że praktycznie marzyłem tylko o tym aby trochę się przespać. Swoje robiła siedmio godzinna różnica czasowa między Polską a Japonią. W kraju powinienem już dawno spać, a tam była pełnia dnia i trzeba było zabierać się do roboty.
   Dzisiaj prosto z lotniska jadę do Mitsuo Satake, który hoduje u siebie kilkanaście różnych japońskich ras kur. Ma bardzo ładne ko shamo, yamato gunkei, obowiązkowo chabo, no i jedwabiste, które tutaj nazywane są ukokkei. U Pana Satake po raz pierwszy w życiu widzę w ogóle w Europie nie znane minohiki oraz shoukoku, które są jego ulubioną rasą. Robię też kilka zdjęć totenko. Ta ostatnia rasa nie robi jednak na mnie szczególnego wrażenia.

ImageImageImage

ImageImageImage

Poprawiony: środa, 30 stycznia 2008 23:12